0
Koszyk
0 zł

Retixoft kaps. twarde 30kaps. (3blist. po10sz


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
30,81 zł

producent:
VERCO
rodzaj:
Suplement diety
miara:
30 kaps. (3 blist.po 10 s
kraj:
Polska


Opis produktuDziałanie:

Kwas alfa-liponowy to sybstancja witaminopodobna wytwarzana naturalnie w ustroju. Jest to silny antyoksydant, który bierze udział w regeneracji innych antyutleniaczy: witamin A, E oraz glutationu.
Kwas alfa-liponowy poprawia również ukrwienie, odżywienie i dotlenienie tkanek oraz chroni komórki układu nerowego siatkówki oka.
Kwas alfa-liponowy znacząco zmniejsza poziom glukozy we krwi - dlatego jest zalecany w profilatyce niebezpiecznych powikłań cukrzycy takim jak: neuropatia i stopa cukrzycowa. Kwas alfa-liponowy redukuje objawy neuropatii cukrzycowej, czyli uczucia drętwienia i pieczenia na powierzchni skóry. Stosowanie kwasu alfa-liponowego jest korzystne również w przypadku retinopatii cukrzycowej.
Witamina B1 chroni komórki nerwowe siatkówki oka.
Rutozyd - uszczelnia naczynia krwionośne naczyniówki oka (zmniejsza skłonność do pękania drobnych naczynek krwionośnych) i zwalcza wolne rodniki.

Retixoft - skład:
- kwas alfa-liponowy (ALA) 300mg
- witamina B1 (tiamina) 1,1mg
- rutozyd 25mg

Retixoft - dawkowanie:
Dorośli. Doustnie. 1 kapsułka dziennie.