0
Koszyk
0 zł

Olimp Luteina Max-Complex tabl. powl. 30tabl.


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
22,30 zł

producent:
OLIMP LABORATORIES
rodzaj:
Suplement diety
miara:
30 tabl.
kraj:
POLSKA
EAN:
5901330046278


Opis produktu


Ważne!
Do zamówienia wysyłana jest tylko jedna sztuka etui na okulary bez względu na ilość zamówionych opakowań Luteiny.


Suplement diety - Kompozycja naturalnej luteiny i zeaksantyny oraz ekstraktu z owoców borówki czarnej w formie tabletek powlekanych.


Informacja żywieniowa (1 tabletka):
* Luteina 30 mg
* Zeaksantyna 2,5 mg
* Ekstrakt z owoców borówki czarnej (Vaccinium mytrillus L.)50 mg, w tym:
antocyjanidyny 12,5 mg

Właściwości:

Ekstrakt z owoców borówki czarnej standaryzowany na zawartość antocyjanidyn, korzystnie wpływa na wzrok poprzez właściwości antyoksydacyjne (dzięki czemu neutralizuje efekty działania wolnych rodników powstających w organizmie) oraz ma dobroczynny wpływ na naczynia krwionośne.

Luteina jest naturalnym karotenoidem, występującym w oku. Naturalnie największa jej koncentracja znajduje się w plamce żółtej, dodatkowo rozproszona jest w całej siatkówce, i soczewce. Plamka żółtą siatkówki dzięki swojej specyficznej budowie umożliwia tzw. centralne widzenie oraz’ odpowiada za ostrość widzenia.

Przeznaczenie:

Dla osób dorosłych dbających o wzrok; w szczególności polecany osobom wykonującym pracę w sztucznym świetle, pracę biurową przy komputerze, odczuwającym zmęczenie wzroku, oraz dla osób w średnim i starszym wieku.

Zalecane spożycie

1 tabletka w trakcie posiłku, popijając odpowiednią ilością płynu.

Wykaz składników:

Maltodekstryna, ekstrakt z owoców borówki czarnej (Vaccinium myrtillus L) 25% antocyjanidyn; luteina i zeaksantyna (z Tagetes erecta L.); substancja wypełniająca - sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana; substancje glazurujące - alkohol poliwinylowy (PVA), talk, glikol polietylenowy, monooleinian polioksyetylenosorbitolu; substancje przeciwzbrylające - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; barwniki - dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza