0
Koszyk
0 zł

Azelastin COMOD krople do oczu, roztwór 0, 5mg/


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
28,99 zł

producent:
URSAPHARM POLAND SP.Z O.O.
rodzaj:
Lek
miara:
1 poj.
kraj:
POLSKA
EAN:
5909991019488


Opis produktu


Skład

Jedna kropla leku o objętości około 30 pl zawiera 0,015 mg chlorowodorku azelastyny.

Wskazania

Dolegliwości oczu spowodowanym przez katar sienny (alergiczne zapalenie spojówek) u dorosłych i dzieci w wieku 4 lat i powyżej.
Lek Azelastin COMOD może być też stosowany w celu leczenia dolegliwości oczu spowodowanych przez alergie na substancje, takie jak roztocza kurzu domowego lub sierść zwierząt (całoroczne zapalenie spojówek) u dorosłych i dzieci w wieku 12 lat i powyżej.


Sposób użycia

Zaburzenia oczu spowodowane przez katar sienny (sezonowe alergiczne zapalenie spojówek):
Jeśli lekarz nie przepisze inaczej, dorosłym i dzieciom w wieku 4 lat i powyżej należy zakraplać po jednej kropli leku do każdego oka, 2 razy na dobę (rano i wieczorem). Jeśli to konieczne dawkę można zwiększyć do jednej kropli 4 razy na dobę.
Alergiczne zaburzenia oka (całoroczne/niesezonowe zapalenie spojówek): Jeśli lekarz nie przepisze inaczej, dorosłym i dzieciom w wieku 12 lat i powyżej podaje się po jednej kropli do każdego oka, dwa razy na dobę. Jeśli to konieczne dawkę można zwiększyć do jednej kropli cztery razy na dobę.
Nie stosować leku Azelastin COMOD dłużej niż 6 tygodni.
Lek Azelastin COMOD należy stosować wyłącznie do oczu. Jeśli po upływie 2 dni nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy skontaktować się z lekarzem.