Logowanie

Kategorie

porady
platnosc

Koszyk

Produktów: 0
Razem: 0,00 zł

Zdrowa żywność

Kosmetyki naturalne

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami

Producenci polecają

Jesteś 20917609 odwiedzającym

ZNAJDŹ PRODUKT

 
wyszukiwanie zaawansowane

Karta Produktu

BIAŁA PERŁA Past. d/zęb. wybielająca 30ml!!

cena

7,95 zł

 
 
producent:
VITAPRODUKT SP. Z O.O.
miara:
30ml

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
Biała Perła Pasta wybielająca enzymatyczna
Jedno jest pewne! Wszystkie pasty wybielające s serii Biała Perła to produkty innowacyjne, bez zużytych starych technologii, a co najważniejsze posiadają miliony wielbicieli, którzy swoje opinie wyrażają na setkach forów internetowych, wskazując pezede wszystkim na efektywność, przyjazną cenę i ogólną dostępność.

Producentem past i systemów wybielających Biała Perła jest lider polskiego rynku, firma Vitaprodukt z Warszawy. Stosując w swoich laboratoriach na nowoczesne rozwiązania, oddaje w ręce późniejszych użytkowników produkty na najwyższym światowym poziomie, a ich oferta zatacza coraz szersze kręgi, bedąc obecna na wszystkich kontynentach świata.

Pasta Wybielająca Biała Perła 30ml

Topowy produkt firmy Vitaprodukt. Nalezy pamiętać, że większość past wybielających posiada składniki, które w sposób mechaniczny, poprzez ścieranie likwidują nalot na zębach. Jeśli pasta pochodzi od uznanego producenta, wtedy jej działanie jest skuteczne, ponieważ mamy gwarancję że składniki sa dobrze dobrane. Jednak Biała Perła poszła nieco dalej. Wybielanie pastami z serii Biała Perła oparte jest na wybielaniu enzymatycznym. Co to znaczy ? Otóż enzym, czyli oksydaza glukozy, rozkłada substancje organiczne z których składa sie nalot i przebarwienia na zębach, a dokladnie w szkliwie. Czyli innymi słowami - pasta nie ściera, tylko odpowiednio reaguje, przez co nie szkodzi i nie powoduje ubytków szkliwa. Biała Perła Pasta wybielająca ma też inne atuty. Jej stosowanie hamuje w znaczacy sposób powstawanie nowych nalotów czy przebarwień, pastę mozna też używać jako podstawową przy codziennej pielęgnacji i można ja stosować długotrwale.

Pasta jest dedykowana osobom, które na przykład przeszły kuracje wybielającą Systemem Biała Perła lub innym systemem. Pasta pozwala na długotrwałe utrzymanie bieli zębów a także działajac przeciwpróchniczo dba o odpowiednia higienę jamy ustnej.
Oczywiście trzeba pamiętać, że stosowanie i skuteczność tego rodzaju Białej Perły zalezy od trybu konsumpcji użytkownika, czyli intensywności i podatności na nalot i przebarwienia spowodowane na przykład paleniem papierosów, picia kawy czy herbaty.

Sposób użycia
Pastę do zębów Biała Perła należy stosować 2-3 razy dziennie szczotkując przez minimum 2 minuty, zachowujac tendencję iz każdą ćwiartke dokładnie czyścimy przez 30 sekund. Ze względu na enzymatyczny sposób dzialania Białej Perły, do szczotkowania mozemy uzyć każdej szczoteczki, czyli nie ważne jest czy jest to szczoteczka manualna, elektryczna, soft czy medium.