0
Koszyk
0 zł

Nexcare Cold Hot Happy Kids okłady żelowe 11x12cm, 2 sztuki


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
26,99 zł

producent:
3M POLAND SP Z O.O.
rodzaj:
Wyrób medyczny inny
miara:
2 szt.
kraj:
POLSKA
EAN:
5902658111945


Opis produktu


Nexcare COLDHOT Kids, 11x12cm, 2 sztuki - opis produktu
Okład Nexcare ColdHot dla dzieci może być użyty jako zimny lub ciepły okład. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób preferujących naturalne, niefaemakologiczne metody terapii. Okład stosowany na zimno pomaga zmniejszyć obrzęk, stan zapalny i ból, np. zęba. Doskonały na ostre urazy (siniaki, skręcenia, drobne guzy) czy krwotok z nosa. Pomaga przy opuchnięciu po wkłuciu oraz ukąszeniu przez owady. Do stosowania podczas gorączki (nie obniża temperatury ciała). Stosowany na ciepło pomaga zmniejszyć skurcze mięśni i ból, uspokaja i relaksuje. Wspiera przy bólach wzrostowych czy brzucha (tylko z powodu napięcia mięśni). Można również korzystać w celu ogrzania dłoni.

Zastosowanie: do użytku zewnętrznego.

Sposób użycia: okład może być przygotowany w kuchence mikrofalowej lub zamrażarce według zaleceń: w kuchence mikrofalowej: podgrzewać okład przez maksymalnie 20 sekund na mocy 640 Watt. W ciepłej wodzie: zanurz okład na 60 sekund. Ostrożnie wyjmij i ugniataj by równomiernie rozprowadzić ciepło.

Zestaw zawiera: 2 żelowe kompresy, 2 pokrowce z miękkiej tkaniny.