0
Koszyk
0 zł

LIERAC PHYTOLASTIL Żel zapobiegający rozst. 200 ml


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
77,50 zł

producent:
ALES GROUPE
rodzaj:
Dermokosmetyk
miara:
200 ml
kraj:
POLSKA
EAN:
3508240004712


Opis produktu


Żel zapobiegający rozstępom
Dojrzewanie, ciąża, wahania wagi

Żel zawierający 35% aktywnych składników roślinnych wzmacnia tkankę łączną i zapobiega pojawianiu się rozstępów na biuście, brzuchu, biodrach i pośladkach. Lekka, żelowa konsystencja łatwo się wchłania i zwiększa wydajność preparatu.

REZULTATY

Pomaga zapobiegać powstawaniu rozstępów

Skuteczność w zapobieganiu i korygowaniu widocznych rozstępów potwierdzona przez 11 międzynarodowych badań klinicznych, przeprowadzonych na ponad 500 kobietach:

Skuteczność w zapobieganiu powstawania rozstępów u ciężarnych kobiet w 84%* przypadków
* Badanie przeprowadzono na 48 kobietach po zastosowaniu żelu PHYTOLASTIL od 3 miesiąca ciąży do 1 miesiąca po porodzie.

GŁÓWNE SKŁADNIKI CZYNNE

Żel opracowany na bazie unikatowej receptury opartej na synergii roślinnej ukierunkowanej na zapobieganie rozstępom:

Restrukturyzujący kompleks (35%) PRZYWROTNIK + BLUSZCZ + SKRZYP, bogaty we flawonoidy i tanoidy - stymuluje fibroblasty do produkcji włókien kolagenu i elastyny, poprawiając strukturę i elastyczność skóry
SPOSÓB UŻYCIA

Żel stosować profilaktycznie np.: w ciąży, w okresie dojrzewania. Również po kuracji ampułkowej jako jej kontynuację.

W ciąży stosować od 3-go miesiąca do końca połogu, czyli pojawienia się po porodzie menstruacji. Bezpieczny dla płodu. W pozostałych przypadkach używać przez okres 6 tygodni. Wmasować raz dziennie w miejsca szczególnie narażone na powstanie rozstępów: brzuch, biodra, piersi, pośladki.
Regularność stosowania jest niezbędna dla osiągnięcia optymalnych rezultatów.