0
Koszyk
0 zł

Anticholesteran tabl. powl. 30 tabl.


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
14,99 zł

producent:
KROTEX-POLAND SP. Z O.O.
rodzaj:
Suplement diety
miara:
30 tabl.
kraj:
POLSKA
EAN:
5903048001006


Opis produktu


ANTICHOLESTERAN

Wskazania:
AntiCholesteran jest suplementem diety, który zawiera składniki wspierające utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych i wskazany do stosowania w profilaktyce podwyższonego poziomu cholesterolu oraz wspomagająco w obniżeniu poziomu złego cholesterolu (LDL).

Właściwości:
Suplement diety Anticholesteran zawiera w swym składzie substancję czynną monakolinę K, pochodzącą ze sfermentowanego czerwonego ryżu i przyczyniającą się do utrzymania prawidłowego stężenia cholesterolu we krwi. Monakolina K to fitostatyna. Mechanizm jej działania polega na oddziaływaniu na metabolizm tłuszczów w organizmie człowieka, hamuje produkcję cholesterolu w wątrobie. Dzięki temu sprzyja utrzymaniu odpowiedniego poziomu cholesterolu we krwi. Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 10 g monakoliny K z produktów z fermentowanego czerwonego ryżu.

Skład:
sorbitol – substancja utrzymująca wilgotność, wyciąg ze sfermentowanego ryżu zawierający monakolinę K, stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca, alginian sodu – nośnik, kwas stearynowy – emulgator

1 tabletka zawiera:
Wyciąg ze sfermentowanego ryżu - 250 mg, w tym:
- monakolina K - 10 mg

Stosowanie:
Zaleca się stosowanie 1 tabletki dziennie.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia.

Ważne informacje:
AntiCholesterol jest niezalecany dla osób poniżej 20 lat, kobiet planujących ciążę, w ciąży i karmiących piersią.
Niewskazany dla osób ze schorzeniami wątroby ani pacjentów po przeszczepach organów, stosujących leki przeciwzakrzepowe lub koenzym Q10.
Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Chronić od światła i wilgoci.

Opakowanie:
30 tabletek

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.