0
Koszyk
0 zł

Vicks Sinex Aloes i Eukaliptus aer. d/nosa 15ml


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
15,95 zł

producent:
WICK PHARMA ZWEIGNIEDERLASSUNG DER PROCTER & GAMBLE GMBH
rodzaj:
Lek
miara:
15 ml
kraj:
NIEMCY
EAN:
5909990833870


Opis produktu


Skład
1 ml roztworu zawiera: 0,5 mg oksymetazoliny chlorowodorku, wyciąg suchy z aloesu.

Wskazania i działanie
Vicks Sinex aloes i eukaliptus aerosol do nosa, który zawiera oksymetazolinę, stosowaną miejscowo w celu obkurczenia naczyń krwionośnych nosa. Zabieg ten zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej, a co za tym idzie pomaga udrożnić nos, ułatwia oddychania oraz zmniejsza się ilość dokuczliwej wydzieliny.
Vicks Sinex aloes i eukaliptus aerosol do nosa wskazany jest przy krótkotrwałym leczeniu objawów niedrożności nosa występującej w przeziębieniu lub zapaleniu zatok (zapalenie kanałów prowadzących do nosa).
Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.
Stosowanie
Dorośli i dzieci powyżej 10 lat: 1-2 dawki rozpylone do każdego nozdrza 2-3 razy na dobę. Dzieci w wieku od 6 do 10 lat: 1 dawka rozpylona do każdego nozdrza maksymalnie 2-3 razy na dobę.

Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.