0
Koszyk
0 zł

Ibuprom Sprint Caps kaps. elast. 0, 2g 24kap


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
14,95 zł

producent:
US PHARMACIA SP. Z O.O.
rodzaj:
Lek
miara:
24 kaps.
kraj:
POLSKA
EAN:
5909991102340


Opis produktu


Postać leku:

Kapsułki miękkie

Dawka:

200 mg

Opakowanie:

24 kapsułki

Skład:

Ibuprofen 200 mg oraz substancje pomocnicze: makrogol 600, woda oczyszczona, krystaliczny
potasu wodorotlenek, ýelatyna, anidrisorb 85/70, b¸«kit patentowy V 85%

Działanie:

Lek IBUPROM SPRINT CAPS jest lekiem działającym przeciwbólowo. Stosowany także w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu. Obniża gorączkę. Rozpuszczalna w żołądku kapsułka elastyczna zawiera rozpuszczony ibuprofen, który od razu może zostać wchłonięty z przewodu pokarmowego.

Wskazania:

Dolegliwości bólowe o różnej etiologii o nasileniu słabym do umiarkowanego, w tym: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe, bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej, bóle kostne i stawowe. Bolesne miesiączkowanie. Gorączka.

Przeciwwskazania:

Nie należy stosować leku jeśli: wcześniej występowały u pacjenta objawy alergii na którykolwiek składnik leku lub nadwrażliwość (katar, napad astmy, pokrzywka) na kwas acetylosalicylowy lub inny lek z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Występują u pacjenta następujące schorzenia: czynna lub niedawno przebyta choroba wrzodowa żołądka i(lub) dwunastnicy, skaza krwotoczna, ciężka niewydolność wątroby i(lub) nerek. Pacjentka jest w III trymestrze ciąży. Leku nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.

- See more at: http://www.aptekawsieci.pl/24481-ibuprom-sprint-caps-02g-kapsulki-elastyczne-24-szt.html#sthash.nLd05ykn.dpuf