0
Koszyk
0 zł

Omega Forte 65% Omega-3 NutroPharma x 60 kaps


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
23,99 zł

producent:
HOLBEX SP. Z O.O.
rodzaj:
Suplement diety
miara:
60 kaps.
kraj:
POLSKA
EAN:
5907513003373


Opis produktu


Suplement diety

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej wiedzy naukowej oraz dostępowi do innowacyjnych procesów technologicznych powstał preparat OmegaForte o wysokiej, 65% zawartości kwasów omega-3 w jednej kapsułce! Tak silne skoncentrowanie kwasów omega-3 zapewnia wygodę stosowania - już od jednej kapsułki dziennie.

OmegaForte 65% to preparat marki NutroPharma, zawierający kwasy omega-3 i witaminę E. Kwasy omega-3: EPA i DHA pozyskiwane są z ryb mórz zimnych, żyjących na dużych głębokościach. Należą one do grupy niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, które trzeba dostarczać wraz z dietą, gdyż organizm człowieka nie ma zdolności ich syntezy. Dzięki wysokiej 65% koncentracji kwasów omega-3 pozwala zachować serce i układ krążenia w dobrym stanie na dłużej. Witamina E zawarta w OmegaForte 65% jest przeciwutleniaczem, dzięki temu chroni kwasy omega-3 i zapewnia trwałość preparatu.Preparat przeznaczony jest dla wszystkich osób dorosłych dbających o swoje serce i układ krążenie.

Kwasy omega-3:

wykazują pozytywny wpływ na zachowanie prawidłowego rytmu serca
wpływają na elastyczność ścian naczyń krwionośnych, dzięki czemu usprawniają cały układ krążenia
pomagają utrzymać prawidłową krzepliwość krwi
Sposób użycia:

Wysoka 65% koncentracja kwasów omega-3 pozwala na dawkowanie 1-2 kapsułki dziennie, podczas posiłku popijając niewielką ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży i karmiące ze względu na brak badań potwierdzających bezpieczeństwo stosowania preparatu w tym okresie.

Osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe powinny skonsultować stosowanie preparatu z lekarzem.

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.60 kapsułek.Preparat należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej.
18 zł
Suplement diety dostępny w aptekach i sklepach zielarskich.1 kapsułka OmegaForte 65% zawiera:

Olej rybi 1000mg,
Kwasów omega-3 w tym:
650 mg,

EPA (kwas eikozapentaenowy)
330 mg,
DHA (kwas dokozaheksaenowy)
220 mg,
inne kwasy omega-3 100 mg
Witamina E (octan DL- alfa tokoferylu)
8 mg(66,7%*)
*procent zalecanego dziennego spożycia

Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.