0
Koszyk
0 zł

Nurofen dla dzieci Forte ibuprofen zawiesina 200 mg na 5 ml o smaku truskawkowym 100 ml leki przeciw


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
17,99 zł

producent:
RECKITT BENCKISER POLAND S.A.
rodzaj:
Lek
miara:
100 ml (butelka)
kraj:
POLSKA
EAN:
5909991222970


Opis produktu


NUROFEN FORTE dla dzieci, zawiesina (o smaku truskawkowym) 40 mg/ ml
Lek stosowany do krótkotrwałego, objawowego leczenia bólu o nasileniu małym do umiarkowanego oraz gorączki; dla dzieci od 3 miesięcy do 12 lat.
Dawkowanie:
Ten lek należy zawsze stosować zgodnie z opisem w ulotce dla pacjenta lub według wskazań lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.
Lek stosuje się doustnie.

Skład:
Każdy ml zawiesiny doustnej zawiera 40 mg ibuprofenu jako substancji czynnej.

Pozostałe składniki: jednowodny kwas cytrynowy, cytrynian sodu, chlorek sodu, sacharyna sodowa, polisorbat 80, bromek domifenu, maltitol ciekły, glicerol, guma ksantan, aromat truskawkowy (zawiera glikol propylenowy, kwas askorbowy – E300, naturalne i identyczne z naturalnym substancje aromatyczne), woda oczyszczona.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na ibuprofen lub którąkolwiek substancję pomocniczą.