0
Koszyk
0 zł

Morwa biała BIOTTER tabl. powl. 0, 12g 180tabl.


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
16,73 zł

producent:
DIAGNOSIS S.A.
rodzaj:
Suplement diety
miara:
180 tabl.
kraj:
POLSKA


Opis produktu


BIOTTER Morwa biała tabletki na odchudzanie prawidłowy poziom cukru 180tabletek


Liście morwy białej zawierają substancje, które ograniczają działanie enzymów odpowiedzialnych za rozkład węglowodanów a tym samym zapobiegają metabolizmowi cukrów złożonych w glukozę. Dzięki temu część z nich przechodząc przez jelita pozostaje niestrawiona, a następnie zostaje wydalona z organizmu. Skutkuje to tym, że w organizmie człowieka po posiłku nie wzrasta poziom cukru we krwi. Ograniczone przyswajanie cukru po posiłkach pomaga utrzymać prawidłową masę ciała. Działa wspomagająco podczas odchudzania.

Sposób użycia:
preparat przeznaczony jest dla dorosłych. Zalecane maksymalne spożycie 6 tabletek dziennie, w dwóch porcjach po 3 tabletki, przed posiłkiem popijając szklanką wody.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości.

Właściwości:
preparat uzupełnia codzienną dietę w składniki, które wspomagają utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi oraz mają korzystny wpływ w procesie odchudzania.
Składniki 6 tabletek dawka dzienna
Ekstrakt z liści morwy białej (Morus alba) 720 mg

Składniki:
substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; substancja wzbogacająca: ekstrakt z liści morwy białej (Morus alba); substancja wypełniająca: skrobia kukurydziana; stabilizator: wodorofosforan wapnia; substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu.

Przeciwwskazania:
nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu, kobiety w ciąży, matki karmiące oraz dzieci.