0
Koszyk
0 zł

VICHY IDEAL SOLEIL(Capital Soleil przeciw piaskowi, wiatrowi i wodzie) Mleczko SPF 50 200 ml


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
55,95 zł

producent:
VICHY
rodzaj:
Dermokosmetyk
miara:
200 ml
kraj:
FRANCJA
EAN:
3337875648530


Opis produktuMleczko do twarzy i ciała przeciw piaskowiz formułą chroniąca przed piaskiem. Łatwe usuwanie piasku. Połączenie skutecznej ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB, nawilżenie skóry oraz zapobieganie przywieraniu piasku do ciała wszystko to łączy w sobie IDÉAL SOLEIL Mleczko anti-sand SPF 50+ od Vichy! Aplikując mleczko, zapewniasz skórze odpowiednią ochronę przed promieniowaniem słonecznym. Kosmetyk bazuje na filtrach organicznych, które nie odbijają promieniowania słonecznego, a zamieniają je w cieplne, co znacznie skuteczniej chroni przed poparzeniami, wysuszeniem skóry czy reakcjami alergicznymi. Mleczko nie pozostawia również widocznych śladów na ciele w postaci białych czy błyszczących filtrów, wręcz przeciwnie, po aplikacji momentalnie wchłonie się w skórę. Innowacyjnością produktu jest wykorzystanie formuły chroniącej przed piaskiem, która zapobiega przywieraniu piasku do skóry, co z jednej strony zwiększa ochronę przed promieniowaniem (piasek może usunąć do 50% ochrony przeciwsłonecznej), a z drugiej zmniejsza ryzyko otarć. Produkt dedykowany jest również osobom o wrażliwej skórze. ŁATWE USUWANIE PIASKU ORAZ MNIEJ OTARĆ PRZEZ NIEGO SPOWODOWANYCH DZIĘKI FORMULE "PRZECIW PIASKOWI". WYSOKI FILTR SPF 50+ ZAPEWNIA DOSKONAŁĄ OCHRONĘ PRZED PROMIENIOWANIEM UVA I UVB NAWET W PRZYPADKU SKÓRY SZCZEGÓLNIE WRAŻLIWEJ. DZIĘKI HIPOALERGICZNEJ FORMULE NIE POWODUJE PODRAŻNIEŃ. WITAMINA E WSPOMAGA DZIAŁANIE ANTYOKSYDACYJNE I ANTYSTARZENIOWE. PRODUKT SZYBKO SIĘ WCHŁANIA, CO ZAPEWNIA UCZUCIE GŁADKIEJ SKÓRY ZARAZ PO NAŁOŻENIU. Zawiera wodę termalną i mineralizującą, która koi, wzmacnia i regeneruje wystawioną na działanie szkodliwych promieni słonecznych skórę. Usuwanie z niej piasku jest łatwe dzięki lekkiej, nieklejącej formule "przeciw piaskowi". Chroni ona też przed jego przywieraniem, co eliminuje również ryzyko otarć. Dzięki wysokiemu faktorowi SPF 50+ zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB nawet szczególnie wrażliwej skórze. Zastosowane w mleczku fizyczne filtry mineralne sprawiają, że skóra po użyciu kosmetyku nie błyszczy się i nie bielą. Hipoalergiczna formuła dla skóry wrażliwej, przebadana dermatologicznie. Mleczko zawiera wysoki faktor SPF 50+, chroniąc nawet wyjątkowo wrażliwą skórę. Dzięki zabezpieczeniu przed promieniowaniem UVA i UVB zapobiega powstającym w wyniku ich działania: rumieniowi, oparzeniom słonecznym, wysuszeniu, reakcjom alergicznym, szybszemu starzeniu się skóry, degeneracji kolagenu i elastyny, uszkodzeniom składników budulcowych komórek czy nawet nowotworom skóry. Lekka, nieklejąca formuła Tolerancja "przeciw piaskowi" uniemożliwia przyklejanie się piasku, co zmniejsza ryzyko otarć. Lekka i nieklejąca konsystencja, dzięki zastosowaniu formuły "przeciw piaskowi" zapobiega przyklejaniu się piasku, co zmniejsza ryzyko otarć skóry. Szybko się wchłania. Produkt doskonale tolerowany przez skórę wrażliwą. Dzięki zawartości witaminy E, ma również działanie antyoksydacyjne, pielęgnacyjne i antystarzeniowe.

SPOSÓB UŻYCIA:
Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Mleczko należy zastosować przed wyjściem na słońce. Dzięki lekkiej i szybko wchłanialnej formule można ubrać się od razu po nałożeniu kosmetyku. Aplikować często i obficie. Poręczne opakowanie z wygodnym aplikatorem pozwala zabrać kosmetyk ze sobą i stosować go w razie potrzeby. Produkt wodoodporny.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.