0
Koszyk
0 zł

SILAURUM SILIKONOWY ŻEL NA BLIZNY 15ml


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
18,10 zł

producent:
SOLINEA SP.Z O.O.,SP.KOM.
rodzaj:
Wyrób medyczny leczniczy
miara:
15 ml
kraj:
POLSKA
EAN:
5902768521368


Opis produktu


Silaurum żel na blizny to preparat do stosowania na blizny różnego pochodzenia.

Silaurum może być stosowany w leczeniu nowych jak i juz isteniejących blizn.

Zastosowanie:
- blizny pooperacyjne
- blizny pourazowe
- blizny pooparzeniowe
- blizny potrądzikowe

Żel Silaurum zawiera w swym składzie silikony (polisiloksany i cyklopentasiloksan), które tworząc na powierzchni skóry przezroczysty film, chronią ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia oraz tworzą mikrośrodowisko sprzyjające prawidłowemu i szybkiemu leczeniu blizn. Zawarty w preparacie nanokoloid złota pobudza syntezę kolagenu oraz wykazuje właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne.


Silaurum żel na blizny uelastycznia, zmiękcza i wygładza blizny, zmniejsza ich widoczność, redukuje swędzenie, zaczerwienienie i odbarwienia.

Sposób użycia:
Nanieść niewielka ilość żelu na umytą i osuszoną powierzchnię blizny i delikatnie wmasować. Pozostawić do wyschnięcia. W przypadku niecałkowitego wchłonięcia preparatu, nadmiar usunąć. Preparat stosować 2 razy dziennie przez minimum 2 miesiące.

Skład:
Polisoloksany, cyklopentasiloksan, nanokoloid złota, dwutlenek krzemu.