0
Koszyk
0 zł

KLORANE FORCE KETARINE Koncentrat p/wypad. włosów


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
88,99 zł

producent:
PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE POLSKA SP. Z O.O.
rodzaj:
Kosmetyk
miara:
125 ml (+25 ml)
kraj:
POLSKA
EAN:
3282779250702


Opis produktu


KLORANE koncentrat przeciw wypadaniu włosów na bazie chininy ForceKeratine, 125ml - opis produktu
Koncentrat przeciw wypadaniu włosów to kuracja uderzeniowa, która przywraca kondycję włosom. Dzięki formule z kompleksem chininy i kofeiny, witaminy z grupy B oraz keratyny, pomaga zahamować wypadanie włosów i pobudza ich wzrost. Włosy stają się wyraźnie mocniejsze. Składniki preparatu uzupełniają niedobory składników odżywczych i działają bezpośrednio na rdzeń włókna włosów. Ograniczają wypadanie i stymulują wzrost włosów. Włosy stają się silniejsze i piękniejsze dzięki działaniu witamin B3, B5, B6 i B8 + keratyny roślinnej. W składzie produktu znajduje się wyciąg roślinny z chinowca, ponieważ jego kora obfituje w chininę molekułę o potężnych właściwościach wzmacniających. Z zebranej ręcznie kory uzyskiwany jest wyciąg z substancją czynną, której właściwości pobudzające cebulki włosów.

Wskazania: wypadanie włosów reakcyjne: stres, zmęczenie, niedobór składników odżywczych, zmiany pór roku, okres poporodowy.

Sposób użycia: 3-miesięczna kuracja wzmacniająca włosy od nasady aż po same końce. Stosować na czyste, osuszone włosy raz dziennie: spryskać skórę głowy 6-8 razy, wmasować. Nie wcierać, aby uniknąć uszkodzenia mieszków włosowych. Spryskać 2-3 razy na całej długości włosów. Wysuszyć włosy i ułożyć fryzurę. Nie spłukiwać. Stymulujący masaż: pochylić głowę, położyć palce: wskazujący i środkowy obu dłoni tuż nad szyją i masować ruchami poziomym, dochodząc aż do uszu. 4 palcami wykonywać okrężne ruchy wzdłuż linii włosów, od szyi, aż po czoło. Wykonać 2 przejścia, po 10 sekund każde. Położyć całe dłonie po obu stronach głowy i masować 2 razy po 10 sekund. Następnie położyć dłonie z przodu i z tyłu głowy i masować 2 razy po 10 sekund.

Główne składniki: chinina i kofeina, witamina B3, B5, B6,B8 + keratyny roślinnej.