0
Koszyk
0 zł

Sonol plyn 8 ml


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
9,90 zł

producent:
ELANDA PHARMA SP.Z O.O.
rodzaj:
Lek
miara:
8 g
kraj:
POLSKA
EAN:
5909990058419


Opis produktu


Opis produktu

Sonol – jest to lek złożony w formie płynu do stosowania na skórę, stosowany zewnętrznie jako środek pomocniczy w leczeniu chorób zakaźnych skóry. Substancjami czynnymi są: kwas salicylowy w ilości 21 mg/1ml, tymol w ilości 2 mg/1ml oraz mentol w ilości 21 mg/1ml. To bardzo dobry i wygodny w użyciu lek w opakowaniu typu "roll-on".

Zastosowanie

Sonol jest wskazany jako środek pomocniczy w leczeniu chorób infekcyjnych skóry; do smarowania miejsc swędzących i wykwitów na wargach.

Numer pozwolenia na dopuszczenie do obrotu

Świadectwo rejestracji MZ i OS Nr R/0584.

Zawartość opakowania

SONOL, płyn umieszczony jest w butelce (HDPE) zakończonej zamknięciem typu roll-on i nakrętką (PP) oraz obejmy z kulką (LDPE, PP).
Produkt leczniczy jest dostępny w opakowaniu zawierającym 8 g preparatu.

Ostrzeżenie

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.