0
Koszyk
0 zł

Cicatrix Krem redukujący blizny 30 ml


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
91,95 zł

producent:
PHARMEDIM SP. Z O.O.
rodzaj:
Kosmetyk
miara:
30 ml
kraj:
POLSKA
EAN:
8470000393112


Opis produktu


Krem Cicatrix redukuje blizny oraz ślady po oparzeniach. Pomocny jest również w usuwaniu blizn po trądziku, jak również w leczeniu rozstępów i bliznowców.


Wskazania:

- leczenie blizn

- ślady po oparzeniach

- trądziku

- rozstępy

- bliznowce


Skład i działanie:

Cicatrix działa poprzez lecznicze właściwości pochodzących z roślin Centella asiatica oraz Pinus sylvestris. Dzięki temu Cicatrix ułatwia prawidłową epitalizację skóry, co przyczynia się do odbudowy jej struktury.

Cicatrix dodatkowo stymuluje produkcję kolagenu typu I i III fibroblastów i redukuje w naskórku proces homeostazy, przez co modeluje proces zapalny w tkance blizny.


Leczenie redukujące blizny, rozstępy...
Cicatrix pobudza i przyspiesza leczenie blizny, daje spektakularne rezultaty w trzy tygodnie. Ułatwia prawidłową epitelializację skóry i przyczynia się do odbudowy jej struktury. Naturalne składniki Cicatrix pochodzące z roślin Centella asiatica i Pinus sylvestris zostały poddane "AKTYWACJI MOLEKULARNEJ" która niewiarygodnie zwiększa biokatylityczność produktu/siłę działania. To czyni Cicatrix produktem o wysokiej skuteczności, który stymuluje produkcję kolagenu fibroblastów (kolagen typu I i III), reguluje homeostazę naskórka i moduluje przewlekły proces zapalny w tkance blizny.

Wskazania:

Cicatrix jest zalecany w leczeniu rozstępów, starych i świeżych blizn oraz bliznowców. Cicatrix stosuje się w odnowie skóry uszkodzonej w wyniku działania czynników mechanicznych, chemicznych i termicznych (np. odmrożenia, oparzenia),zarówno w pourazowych, jak i pooperacyjnych uszkodzeniach skóry. Doskonale łagodzi podrażnienia i pieczenie skóry po zabiegach z użyciem lasera.

Sposób użycia:
Umyć i osuszyć miejsce skóry pokryte blizną. Nałożyć na nie Cicatrix i masować według instrukcji dołączonej wewnątrz opakowania.
Stosować minimum dwa razy dziennie.

Rodzaj blizny - Okres leczenia

Operacja - 3 tygodnie

Urazy - 3 tygodnie

Oparzenia - 3 tygodnie

Blizny potrądzikowe - 6 tygodni

Rozstępy - 6 tygodni

Stare blizny - 1-3 miesiące


Producent: Catalysis Hiszpania.