0
Koszyk
0 zł

Bebilon NENATAL Premium 400 g


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
43,50 zł

producent:
NUTRICIA CUIJK B.V.
rodzaj:
Diet. środ. specjal. przezn. żyw.
miara:
400 g
kraj:
HOLANDIA
EAN:
8712400715553


Opis produktu


Wskazania:
Bebilon Nenatal Premium z Pronutra to modyfikowane mleko w proszku dla wcześniaków z niską i bardzo niską urodzeniową masą ciała, które z różnych powodów nie są karmione piersią.


Właściwości:

Składmleka Bebilon Nenatal Premium z Pronutra został opracowany z myślą o potrzebach żywieniowych wcześniaków tak aby wyrównywał niedobory wynikające z przedwczesnego urodzenia i niskiej urodzeniowej masy ciała. Swoje działanie Bebilon Nenatal Premium zawdzięcza opatentowanej kompozycji galaktooligosacharydów GOS i fruktooligosacharydów FOS w ilości 0,8 g/100 ml. Dodatkowo formuła Bebilon Nenatal Premium została wzbogacona w długołańcuchowe wielonienasycone kwasytłuszczowe (LC PUFA), średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe (MCT) oraz nukleotydy. Preparat zawiera białka mleka krowiego.

Skład:
Laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, oleje roślinne, syrop glukozowy w proszku, koncentrat białek serwatkowych z mleka, galaktooligosacharydy z mleka (7,1%), trójglicerydy średniołańcuchowe (MCT), tłuszcz jajeczny, olej rybi, fruktooligosacharydy (0,5%), fosforan wapnia, węglan wapnia, cytrynian sodu, chlorek sodu, chlorek magnezu, inozytol, kwas L-askorbionowy, cytrynian potasu, chlorek choliny, lecytyna sojowa, octan DL-alfa-tokoferolu, tauryna, siarczan żelazawy, octan retinylu, siarczan cynku, nikotynamid, 5’-monofosforan cytydyny, L-Karnityna, sól sodowa 5’-monofosforanu urydyny, D-pantotenian wapnia, sól sodowa 5’-monofosforanu inozyny, cholekalcyferol, 5’-monofosforan adenozyny, siarczan miedzi, sól sodowa 5’-monofosforanu guanozyny, palmitynian retinylu, chlorowodorek tiaminy,DL-alfa tokoferol, chlorowodorek, pirydoksyny, ryboflawina, kwas foliowy, cyjanokobalamina, jodek potasu, siarczan manganu, selenin sodu,fitomenadion, D-biotyna.

Stosowanie:

Bebilon Nenatal Premium z Pronutra należy stosować pod ścisłą kontrolą lekarza neonatologa i według jego zaleceń. Sposób podawania - zgodnie z zaleceniami lekarza.

Zaleca się aby żywienie rozpoczynać od kilku ml pokarmu/ kg masy ciała/dobę, dochodząc stopniowo po 1-2 tygodniach do około 175 ml / kg masy ciała / dobę.
W przypadku karmienia dzieci o masie ciała poniżej 1500-2000 g wskazane jest podawanie produktu przez zgłębnik nosowo-dożołądkowy metodą ciągłegowlewu, co zapobiega zachłyśnięciu.
Standardowy roztwór:100 ml gotowego do spożycia produktu = 90 ml wody + 3 płaskie miarki produktu = 335 kJ / 80 kcal
1 płaska miarka = 5,6 g proszku


Sposób przygotowania bez gotowania.
1.Umyj ręce i wyparz wszystkie naczynie potrzebne do przygotowania produktu.
2.Gotuj świeżą wodę pitną przez ok 5 minut; pozostaw do schłodzenia do ok 40 st.C. Sprawdź tabelę żywienia.
3.Wlej dokładną ilość uprzednio przegotowanej ciepłej wody do wyparzonej butelki.
4.Używaj wyłącznie załączonej miarki. Odmierz dokładną ilość płaskich, nieubitych miarek produktu.
5.Zamknij butelkę i wstrząśnij do całkowitego rozpuszczenia proszku. Załóż na butelkę smoczek.
6.Sprawdź temperaturę produktu wewnętrzną stroną przegubu nadgarstkowego. Umyj butelkę i smoczek zaraz po użyciu.

Bebilon powinien być wykorzystany w ciągu 2 godzin po przygotowaniu.
Nigdy nie należy używać ponownie niewykorzystanej części pokarmu.

Opakowanie:

400 g