Logowanie

Kategorie

porady
platnosc

Koszyk

Produktów: 0
Razem: 0,00 zł

Zdrowa żywność

Kosmetyki naturalne

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami

Producenci polecają

Jesteś 19852786 odwiedzającym

ZNAJDŹ PRODUKT

 
wyszukiwanie zaawansowane

Karta Produktu

BIAŁA PERŁA System wybielający 5 dni - produkt bez kartonowego opakowania

cena

36,95 zł

 
 
producent:
VITAPRODUKT SP. Z O.O.
rodzaj:
Kosmetyk
miara:
1 zest.
kraj:
POLSKA
EAN:
8588003659668

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
Produkt bez kartonowego opakowania

ZESTAW ZAWIERA:
ŻEL WYBIELAJĄCY 75 ML
NAKŁADKI 2 SZT.
WSKAŹNIK SKALI BIELI
INSTRUKCJA PRZEPROWADZENIA KURACJI

ZESTAWY WYSYŁANE SĄ W OPAKOWANIU ZASTĘPCZYM, BEZ ORYGINALNEGO KARTONOWEGO OPAKOWANIA
Wskazania:
Produkt przeznaczony jest do przeprowadzenia aktywnej kuracji wybielającej w warunkach domowych.

Właściwości:
Biała Perła System 5 dni plus przeznaczony jest do przeprowadzenia aktywnej kuracji wybielającej w warunkach domowych. Kuracja oparta jest o nowoczesną specjalistyczną formułę wybielania oksydacyjnego. System 5 dni plus likwiduje zanieczyszczenia organiczne zawarte na i w szkliwie przywracając zębom naturalną biel. Działanie kuracji obejmuje również remineralizację szkliwa i poprawę higieny jamy ustnej przy zachowaniu bezpieczeństwa dziąseł.
Opakowanie umożliwia prowadzenie wybielania do 14 dni przy 2 aplikacjach dziennie. Widoczne efekty zwykle pojawiają się po 5 dniach. Określenie czasu trwania kuracji zależy od indywidualnych oczekiwań użytkownika.
Biała Perła System 5 dni plus działa łagodnie na zęby i nie podrażnia dziąseł. Żel wybiela zęby naturalnie i nie ma wpływu na plomby, korony i licówki.
Środki ostrożności: Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 14. roku życia, kobiet w ciąży i karmiących piersią, z chorobami dziąseł (krwawienia, zapalenia przyzębia) oraz uczulonych na którykolwiek ze składników. Minimalizować kontakt z wargami i dziąsłami. Jeśli pojawi się podrażnienie należy przerwać używanie produktu.

Sposób użycia:
Kuracja 1 - fazowa
Uformowane apliaktor z żelem wybielajacym zakładamy na zęby i trzymamy około 20 minut.
Zabiegi uzupełniające:
Przed zastosowaniem żelu wybielającego należy dokładnie umyć zęby przy pomocy pasty Biała Perła. Po zastosowaniu żelu wybielającego należy wypłukać zęby płynem Biała Perła