0
Koszyk
0 zł

Feminella Vagi C tabl. dopoch. 0, 25g 6tabl.


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
21,89 zł

producent:
MEDAGRO INTERNATIONAL SP. Z O.O.
rodzaj:
Wyrób medyczny leczniczy
miara:
6 tabl.
kraj:
POLSKA
EAN:
7612729000266


Opis produktu


Opis

Tabletki dopochwowe FEMINELLA VAGI C – pomagają w odbudowie ekosystemu pochwy.

Skład

Jedna tabletka dopochwowa zawiera: witaminę C (kwas askorbowy) 250 mg, żywicę silikonową, laktozę jednowodną, hydroksypropylometylocelulozę, magnezu stearynian.

Wskazania

Pomocniczo w przypadku zapobiegania i leczenia bakteryjnego zapalenia pochwy, profilaktycznie u pacjentek z nawrotowymi, bakteryjnymi infekcjami pochwy, po zakończeniu terapii antybiotykowej.

Dawkowanie

Wprowadzić do pochwy jedną tabletkę dopochwową dziennie, najlepiej wieczorem przed snem. Zaleca się stosować tabletki, co najmniej przez 6 dni, aby przywrócić pH fizjologiczne i w celu odbudowy prawidłowej flory bakteryjnej pochwy. W razie potrzeby leczenie można przedłużyć lub powtórzyć.

Działanie

Po zastosowaniu tabletek dopochwowych Feminella Vagi C środowisko pochwy bardzo szybko zmienia się niedopuszczając do wzrostu niepożądanych bakterii beztlenowych odpowiedzialnych za rozwój bakteryjnego zapalenia pochwy, także w okresie ciąży.