0
Koszyk
0 zł

Tonaxinum Forte na dzień tabl. powl. 30tabl


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
21,95 zł

producent:
NOVASCON PHARMACEUTICALS SP. Z O.O.
rodzaj:
Suplement diety
miara:
30 tabl.
kraj:
POLSKA
EAN:
5907461319250


Opis produktu


Ekstrakt z korzenia i liści Withania somnifera standaryzowany na 32% oligosacharydów i 10% witanozydów, kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), substancje wypełniające - celuloza i sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancje przeciwzbrylające - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu -i kwasy tłuszczowe, substancje glazurujące - sorbitol, guma arabska i karagen.

Właściwości składników

Opatentowany ekstrakt z korzenia i liści Withania somnifera zwiększa odporność na stres, a także pomaga organizmowi radzić sobie z nim. Dodatkowo wspiera utrzymanie stabilności emocjonalnej.

Kwas pantotenowy przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na odpowiednim poziomie.

Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i wpływa na utrzymanie właściwych funkcji psychologicznych.

Zalecane dzienne spożycie

1 -2 tabletki powlekane dziennie.

Preparat należy przyjmować w trakcie lub po posiłku, najlepiej rano. Popić wodą.