0
Koszyk
0 zł

Streboxar kaps. 30 kaps.


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
29,90 zł

producent:
UNIPHARM HOLDINGS SP. Z O.O.
rodzaj:
Suplement diety
miara:
30 kaps.
kraj:
POLSKA
EAN:
5903228165030


Opis produktu


STREBOXAR


Wskazania:

Streboxar to suplement diety, który wykazuje działanie wspomagające prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego - ośrodkowego i centralnego. Uzupełnia codzienną dietę w monofosforan urydyny (UMP), cholinę i witaminy z grupy B. Preparat przeznaczony dla osób dorosłych.

Właściwości:

Suplement diety Streboxar zawiera monofosforan urydyny (UMP) - nukleotyd - związek strukturalny, który wchodzi w skład kwssu rybonukleinowego (RNA) niezbędnego dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu, w tym włókien nerwowych. Zawiera też witaminy B1, B6 oraz B12, które wspierają właściwe działanie układu nerwowego. Przyczyniaja się również do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego we wszytskich komórkach organizmu, włączając komórki nerwowe. Przekaźnictwo informacji między komórkami nerwowymi oraz funkcje transportowe w tych komórkach prócz energii wymagają także ciągłej przebudowy fosfolipidów w błonach komórkowych. Własnie z uwagi na to w preparacie zastosowano cholinę będącą prekursorem fosfolipidów, które wchodzą w skład błon komórkowych. Cholina wraz z kwasem foliowym oraz witaminami B6 i B12 odgrywają niezwykle istotną funkcję ponieważ przyczyniają się do prawidłowego przebiegu metabolizmu homocysteiny - aminokwasu siarkowego, który wywiera wpływ na naczynia krwionośne między innymi te, którymi krew dopływa do poszczególnych obszarów mózgu. Witamina B12 i kwas foliowy uczestniczą też w procesie podziału komórek, który jest konieczny do ich odnowy. Co więcej, witaminy B12, B6 i kwas foliowy sprzyjają redukcji uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomagają utrzymać właściwe funkcje psychologiczne, które odzwierciedlają prawidłowe działanie układu nerwowego.

Składniki:

dwuwinian choliny, substancja wypełniająca - celuloza, sól sodowa monofosforanu urydyny, żelatyna, substancje przeciwzbrylające - dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; chlorowodorek pirydoksyny, chlorowodorek tiaminy, barwniki - dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza, kwas pteroilomonoglutaminowy, cyjanokobalamina
1 kapsułka zawiera:
Monofosforan urydyny (UMP) - 100 mg
Cholina - 82,5 mg
Witamina B6 - 4 mg (286%*)
Witamina B1 (tiamina) - 2,5 mg (227%*)
Witamina B12 - 3 mcg (120%*)
Kwas foliowy - 100 mcg (200%*)

* % RWS - referencyjnej wartości spozycia


Stosowanie:

Zaleca się stosowanie 1 kapsułki dziennie.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Ważne informacje:
Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem.
Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Chronić przed światłem.

Opakowanie:

30 kapsułek
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.