0
Koszyk
0 zł

KATAREK STANDARD Aspirator kataru 1szt.


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
34,99 zł

producent:
DUNA SP. Z O.O.
rodzaj:
Wyrób medyczny inny
miara:
1 szt.
kraj:
POLSKA
EAN:
5999880412018


Opis produktu


KATAREK ASPIRATOR KATARU

Wskazania:
Katarek czyli aspirator kataru podłączany do domowego odkurzacza przeznaczony jest dla dzieci w wieku: 0-6 lat oraz dla osób starszych niepełnosprawnych i niewspółpracujacych. Pozwala odciągać wydzielinę z nosa dziecka w czasie kataru ułatwiając oddychanie i zapobiegając możliwym dlaszym powikłaniom. Wskazany do stosowania przy katarze infekcyjnym - wirusowym, bakteryjnym oraz sezonowym, alergicznym nieżycie nosa.

Właściwości:
Aspirator Katarek podłączany jest do domowego odkurzacza o mocy 800–1500W. Dzięki zastosowanemu w aspiratorze systemu próżniowemu, siła ssąca odkurzacza jest zredukowana do stopnia umożliwijącego skuteczne, ale jednocześnie bezpieczne i jednostajne usuwanie wydzieliny z noska dziecka bez obawy o nieprzyjemne doznania u dziecka. Produkt jest zdecydowanie skuteczniejszy w porównaniu z ustnymi aspiratorami oraz tradycyjnymi gruszkami. Dzięki niemu skutecznie i szybko pozbędziesz się wydzieliny z noska malca, dając mu natychmiastową ulgę. Katerek uzupełnia leczenie prowadzone przez specjalistę, ułatwia oddychanie oraz pomaga zapobiegać powikłaniom kataru. Posiada dwie końcówki pozwalające na stosowanie go u dwójki dzieci jednocześnie. Posiada także 2-letnią gwarancję.
Wymiary: 195 x 101 x 40 mm (pudełko)

Stosowanie:
1. Do komory aspiratora dołącz końcówkę.
2. Stożkowy koniec aspiratora włóż do rury ssącej włączonego odkurzacza.
3. Weź niemowlę na ręce lub posadź dziecko na kolana. Końcówkę przyłóż do otworu nosowego i odciągaj katar 5-10 sekund. Czynność powtórz w drugiej dziurce.
4. Wyłącz odkurzacz i wyczyść aspirator zgodnie ze wskazaniami.

Opakowanie:
1 x Aspirator,
2 x Końcówka,
1 x Szczoteczka.