0
Koszyk
0 zł

Bebiko Comfort 2 350g


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
22,65 zł

producent:
NUTRICIA POLSKA SP. Z O.O.
rodzaj:
Diet. środ. specjal. przezn. żyw.
miara:
350 g
kraj:
POLSKA
EAN:
4008976523956


Opis produktu


Mleko matki jest najlepsze, ponieważ zostało stworzone przez naturę, aby dostarczać Twojemu dziecko wszystkiego, czego potrzebuje, w odpowiednich proporcjach.

Bebiko Comfort 2 z Nutriflor+ zostało stworzone z myślą o niemowlęciu, które nie jest karmione piersią, a dokuczają mu kolki i/lub zaparcia. Odpowiednio opracowany skład sprawia, że Bebiko Comfort 2 z Nutriflor+ łagodzi dolegliwości trawienne małego brzuszka oraz powoduje, że stolce dziecka są bardziej miękkie. Bebiko Comfort 2 z Nutriflor+ jest lekkostrawne i delikatne, ponieważ zawiera zhydrolizowane białko i ma obniżony poziom laktozy.

Bebiko Comfort 2 Nutriflor+ zawiera:
Opatentowaną kompozycję błonnika GOS/FOS(galaktooligosacharydy i fruktooligosacharydy)
Zhydrolizowane białko
Obniżoną zawartość laktozy
Skrobię, która sprawia, że Bebiko Comfort 2 jest nieco gęstsze niż standardowe mleko
DHA (długołańcuchowy wielonienasycony kwas tłuszczowy z rodziny omega 3)
LCPUFA - długołańcuchowy wielonienasycony kwas tłuszczowy, w tym kwas dokozaheksaenowy DHA (omega 3)

Pamiętaj:
Bebiko Comfort 2 z Nutriflor+ należy wykorzystać w ciągu 2 godzin po przygotowaniu
Z uwagi na gęstszą konsystencję mleko Bebiko Comfort 2 z Nutriflor+ może więc wymagać użycia smoczka o zwiększonym przepływie. Po przygotowaniu mleka cząsteczki skrobii mogą być widoczne w butelce.
Bebiko Comfort 2 z Nutriflor+ na kolki i zaparcia podawaj przynajmniej przez kilka dni, ponieważ brzuszek maluszka po zmianie mleka potrzebuje czasu. Pamiętaj, że częste zmiany mleka nie są dobre – jeśli dolegliwości ustąpiły to warto pozostać przy mleku, które maluch dobrze toleruje.

Skład:

koncentrat zhydrolizowanego białka serwatkowego (z mleka), syrop glukozowy, oleje roślinne (strukturyzowany olej palmowy, rzepakowy, kokosowy, z organizmów jednokomórkowych, słonecznikowy), skrobia, galaktooligosacharydy z mleka w proszku (8,16%), laktoza z mleka, fruktooligosacharydy 0,58%, dwuwodorofosforan potasowy, olej rybi, fosforan wapnia, chlorek wapnia, chlorek sodu, wodofosforan magnezowy, L-tyrozyna, chlorek choliny, kwas L-askorbinowy, tauryna, L-askorbinian sodu, siarczan żelazawy, octan DL-alfa-tokoferolu, inozytol, siarczan cynku, sól sodowa 5’-monofosforanu urydyny, 5’-monofosforan cytydyny, 5’-monofosforan adenozyny, sól sodowa 5’-monofosforanu inozyny, L-karnityna, nikotynamid, sól sodowa 5’-monofosforanu guanozyny, D-pantotenian wapnia, lecytyna sojowa, D-biotyny, cholekalcyferol, siarczan miedzi, kwas foliowy, octan retinylu, palmitynian retinylu, DL-alfa-tokoferol, fitomenadion, ryboflawina, chlorowodorek tiaminy, chlorowodorek pirydoksyny, jodek potasu, siarczan manganu, selenin sodu. Zawiera opatentowaną kompozycję galaktooligosacharydów (GOS) i fruktooligosacharydów (FOS) w ilości; 0,8 g/100 ml.