0
Koszyk
0 zł

BiFlorin LGG 60 kaps. twarde 20 kaps


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
14,99 zł

producent:
PUWER POLSKA SP. Z O.O.
rodzaj:
Suplement diety
miara:
20 kaps. (2 blist.po 10 szt.)
kraj:
POLSKA
EAN:
5907222868058


Opis produktu


Wskazania:
Biflorin LGG60 jest suplementem diety, który uzupełnia naturalną florę bakteryjną. Wskazany do stosowania jako uzupełnienie diety podczas terapii antybiotykiem – pomaga przeciwdziałać wystąpieniu biegunki poantybiotykowej ze skutecznością sięgającą 70%. Wykazuje również korzystny wpływ w przypadku biegunki podróżników. Preparat przeznaczony dla osób dorosłych.

Właściwości:
Biflorin LGG60 to suplement diety, który bazuje na zawartości bakterii kwasu mlekowego Lactobacillus rhamnosus GG. Produkują one kwas mlekowy wykazując działanie prozdrowotne. Bakterie te charakteryzują się tolerancją na niskie pH żołądka i obecność żółci, co jest szczególnie ważne w podawaniu doustnym probiotyku. Przylegają do błon śluzowych i nabłonkowych, skutecznie kolonizując je i konkurując z patogenami. Wywołują tym samym efekt immunomodulujący. Poprawiają też funkcjonowanie układu pokarmowego. Szereg badań klinicznych potwierdza również ich skuteczność w leczeniu ostrych chorób biegunkowych i przeciwdziałania biegunkom związanym z antybiotykami.

Skład:
1 kapsułka zawiera: 6 mld żywych kultur bakterii bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103).

Stosowanie:
1 kapsułka dziennie.

Opakowanie:
20 kapsułek