0
Koszyk
0 zł

Bebilon 2 z Pronutra-ADVANCE Mleko 1200G X 4 SZTUKI+PAMPERS CHUSTECZKI SENSITIV 56 SZTUK


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
227,95 zł

producent:
NUTRICIA POLSKA SP. Z O.O.
rodzaj:
Diet. środ. specjal. przezn. med.
miara:
4x1200g
kraj:
POLSKA
EAN:
5900852169700


Opis produktuZestaw 4 x 1200g + Pampers chusteczki sensitive 56 sztuk

WAŻNE:
Klient otrzymuje jedno opakowanie chusteczek Pampers
bez względu na ilość zamówionych pakietów promocyjnych
(pakiet promocyjny=4x1200g).

Bebilon 2 z Pronutra+ jest mlekiem następnym w proszku, przeznaczonym dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia.
Receptura Bebilonu jest efektem ponad 30 lat badań naukowych nad mlekiem matki. Staranna analiza pozwoliła nam na stworzenie mleka, które może być pierwszym naturalnym wyborem dla Ciebie i Twojego dziecka, jeśli nie możesz karmić piersią.

Bebilon 2 zawiera Pronutra+,
wyjątkową mieszankę składników:

opatentowaną, klinicznie przebadaną kompozycję prebiotyków (GOS/FOS) w ilości 0,8g/100ml, dzięki czemu wspiera korzystną mikroflorę jelitową,
DHA w ilości 0,3% kwasów tłuszczowych długołańcuchowy wielonienasycony kwas tłuszczowy (LCPUFA), z grupy Omega 3,
witaminy A, C i D, dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego
Bebilon 2 z Pronutra+ zawiera kwas ?-linolenowy, z grupy Omega 3, ważny dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych.

Ponadto Bebilon 2 z Pronutra+ zawiera nukleotydy oraz niezbędne witaminy i składniki mineralne w odpowiednich ilościach.

Bebilon 2 z Pronutra+ podaje się w okresie rozszerzania diety niemowlęcia. Może on być samodzielnym posiłkiem, jak również może służyć do przyrządzania kleików i kaszek, np. BoboVita firmy NUTRICIA.
Bebilon – ekspert w żywieniu niemowląt

Bebilon jest ekspertem w opracowywaniu produktów, które towarzyszą Twojemu dziecku na każdym etapie życia. Od wielu lat, dzięki ciągłym badaniom naukowym, opracowujemy receptury Bebilonu, by były tak doskonałe jak to możliwe. Z innowacji wprowadzanych w naszych mlekach korzystają dzieci na całym świecie. Nasza wiedza służy również opracowywaniu naukowo zaawansowanych produktów dla dzieci ze specjalnymi wymaganiami żywieniowymi.