0
Koszyk
0 zł

Nurofen dla dzieci Forte ibuprofen zawiesina 200 mg na 5 ml o smaku truskawkowym 150ml leki przeciwb


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
25,95 zł

producent:
RECKITT BENCKISER POLAND S.A.
rodzaj:
Lek
miara:
150 ml (butelka)
kraj:
POLSKA
EAN:
5909991222987


Opis produktu


Działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe.
Uśmierza ból, obniża gorączkę, działa przeciwzapalnie.
Bez cukru.
Skuteczny także w zwalczaniu gorączki poszczepiennej.
Lek pierwszego rzutu w leczeniu gorączki i bólu.
Pyszny owocowy smak.
Od 3. miesiąca.

Wskazania do stosowania:
Objawowe, krótkotrwałe leczenie bólu o nasileniu małym do umiarkowanego
Objawowe, krótkotrwałe leczenie gorączki

Nurofen dla dzieci Forte, Ibuprofenum, 200 mg/5 ml, zawiesina doustna. Wskazania do stosowania: Objawowe, krótkotrwałe leczenie bólu o nasileniu małym do umiarkowanego. Objawowe, krótkotrwałe leczenie gorączki. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na ibuprofen lub inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ) lub na którąkolwiek substancję pomocniczą: kwas cytrynowy jednowodny, sodu cytrynian, sodu chlorek, sacharyna sodowa, polisorbat 80, bromek domifenu, maltitol ciekły, glicerol, guma ksantan, aromat truskawkowy (zawierający glikol propylenowy, kwas askorbowy (E 300), naturalne i identyczne z naturalnym substancje aromatyczne), woda oczyszczona. Pacjenci, u których wcześniej wystąpił skurcz oskrzeli, astma, zapalenie błony śluzowej nosa lub pokrzywka powiązane z przyjmowaniem kwasu acetylosalicylowego lub innych niesterodidowych leków przeciwzalapnych. Pacjenci, uu których wcześniej wystąpiło krwawienie lub perforacja przewodu pokarmowego powiązane z wcześniejszą terapią lekami z grupy NLPZ. Pacjenci z czynną lub nawracającą w wywiadzie chorobą wrzodową żołądka i (lub) dwunastnicy lub z krwotokiem (dwa lub więcej niezależnych, potwierdzonych przypadków owrzodzenia lub krwawienia). Naczyniowo-mózgowe lub inne czynne krwawienie. Pacjenci z ciężką niewydolnością wątroby, ciężką niewydolnością nerek lub ciężką niewydolnością serca. Zaburzenia krzepnięcia (ibuprofen może wydłużać czas krwawienia). Zaburzenia wytwarzania krwi o nieustalonym pochodzeniu, takie jak małopłytkowość. Ostatni trymestr ciąży.

Podmiot odpowiedzialny: Reckitt Benckiser (Poland) S.A.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania lub skontaktuj się z lekarzem bądź farmaceutą. Nie stosuj po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu.