0
Koszyk
0 zł

BIAŁA PERŁA Past. d/zęb. stomat. wybielaj. 75ml


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
14,95 zł

producent:
VITAPRODUKT SP. Z O.O.
rodzaj:
Kosmetyk
miara:
75 ml
kraj:
POLSKA
EAN:
8588003659316


Opis produktu


BIAŁA PERŁA BIEL I OCHRONA jest dedykowana do codziennego i długotrwałego stosowania. Nie powoduje nadwrażliwości zębów, podrażnień dziąseł czy osłabienia szkliwa. Rekomendujemy ją dla osób, które chcą wybielić zęby, które na co dzień są nadwrażliwe.

Pasta nie ściera szkliwa, oparta jest na formule enzymatyczno-oksydacyjnej. Enzym (oksydaza glukozy) rozkłada substancje organiczne znajdujące się w postaci nalotu na zębach i w postaci przebarwień zawartych w szkliwie. Codzienne, 2-krotne stosowanie pasty BIAŁA PERŁA BIEL I OCHRONA pozwala usunąć istniejące przebarwienia organiczne oraz nie dopuszcza do tworzenia się nowych nalotów. Specjalna receptura pasty wpomaga remineralizację szkliwa.

Pasta jest również idealną propozycją na pastę podtrzymującą efekt wybielania zębów (np. zestawem Biała Perła 10 dni Plus)

Osoby posiadające naturalnie białe zęby mogą stosować pastę w celu utrzymania bieli, a nawet jej poprawienia.