0
Koszyk
0 zł

VOCALER czarna porzeczka pastylki do ssania 12 pastylek


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
7,90 zł

producent:
AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.
rodzaj:
Wyrób medyczny leczniczy
miara:
12 pastyl.
kraj:
POLSKA
EAN:
5906071006109


Opis produktu


Vocaler czarna porzeczka w postaci pastylek do ssania ułatwia utrzymanie odpowiedniego nawilżenia błony śluzowej gardła i strun głosowych. Produkt łagodzi chrypkę i suchość gardła oraz przyczynia się do przywrócenia komfortu mówienia.
Skład:
Jedna pastylka do ssania zawiera: wyciąg suchy z porostu islandzkiego – 12mg (co odpowiada 48mg porostu islandzkiego) oraz ekstrakt gęsty z korzenia prawoślazu – 8,5mg.
Działanie:
Wyrób medyczny Vocaler przede wszystkim poprawia nawilżenie gardła i strun głosowych. Pyszne pastylki do ssania pozostawiają ochronną warstwę, która zabezpiecza gardło i struny głosowe przed czynnikami zewnętrznymi. Produkt bazuje na naturalnych składnikach – wyciągu z porostu islandzkiego oraz ekstrakcie z korzenia prawoślazu.
Sposób użycia:
Dorośli i dzieci powyżej 6 roku życia: zaleca się ssać powoli 1 pastylkę, zależnie od potrzeb nawet do kilku razy dziennie.