0
Koszyk
0 zł

EMOLIUM SUNCARE Mineralny Krem ochro SPF50 50 ml


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
27,95 zł

producent:
SANOFI AVENTIS SP. Z O.O.
rodzaj:
Dermokosmetyk
miara:
50 ml
kraj:
POLSKA
EAN:
5902502330614


Opis produktu


EMOLIUM Suncare, mineralny krem ochronny, SPF 50+,50ml - opis produktu
Emolium Suncare mineralny krem ochronny z SPF 50+, stworzony do ochrony skóry od 1 dnia życia, a także suchej, wrażliwej, z alergią na filtry chemiczne i atopowej. Krem tworzy mineralny ekran ochronny na skórze, który odbija promieniowanie UVA/UVB. Pozostawia na skórze delikatną mleczno-białą warstwę, dzięki której wiesz, gdzie Twoja skóra jest chroniona. Krem zabezpiecza skórę przed działaniem promieniowania podczerwonego, chroniąc przed powstawaniem zaczerwienień i podrażnień posłonecznych. Intensywnie i długotrwale nawilża skórę. Koi i łagodzi podrażnienia, przyspieszając regenerację naskórka. Wygładza i niweluje szorstkość skóry.

Wskazania: ochrona przeciwsłoneczna z SPF 50+.

Sposób użycia: nałóż równomiernie na skórę ciała co najmniej 15 minut przed ekspozycją na słońce. Powtórz aplikację w przypadku długotrwałego przebywaniu na słońcu, starcia kremu i kąpieli.

Główne składniki: filtr UVB/UVA.