0
Koszyk
0 zł

OCTENISAN Emulsja myj. 500 ml


Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
29,99 zł

producent:
SCHULKE & MAYR GMBH
rodzaj:
Kosmetyk leczniczy
miara:
500 ml
kraj:
NIEMCY


Opis produktu


Składniki
Aqua, Cocamidopropylamine Oxide, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Lactic Acid, Octenidine HCl, Allantoin.

Charakterystyka
Octenisan - emulsja myjąca to preparat do mycia włosów i ciała o działaniu dekontaminującym (również dla pacjentów z MDRO), ze specjalnie dobranymi substancjami pielęgnującymi, oraz delikatnymi dla skóry związkami powierzchniowo czynnymi i dichlorowodorkiem oktenidyny. Wyjątkowy skład chemiczny preparatu, zapobiega wysuszeniu skóry i pomaga w zachowaniu naturalnej bariery ochronnej skóry.
Octenisan - dekontaminująca emulsja myjąca posiada właściwości pielęgnujące oraz zawiera alantoinę - substancję o właściwościach pielęgnujących skórę i oktenidynę - substancję mającą właściwości dekontaminacyjne.
Zastosowanie:
do pielęgnacyjnego mycia oraz dekontaminacji ciała i włosów (także pod prysznicem)
do mycia i dekontaminacji pacjentów przed zabiegami operacyjnymi
do higienicznego i chirurgicznego mycia rąk
do wszystkich rodzajów skóry (nawet do skóry ze skłonnością do alergii i nadwrażliwością na mydło)
szczególnie przydatny na oddziałach intensywnej opieki medycznej, oddziałach zakaźnych, oparzeniowych

Stosowanie
Do kąpieli pod prysznicem lub mycia włosów preparat octenisan® - dekontaminująca emulsja myjąca stosować tak jak inne przeznaczone do tego celu preparaty. Przestrzegać czasu działania. Nanieść nierozcieńczony preparat octenisan®- dekontaminująca emulsja myjąca na wilgotną myjkę, natrzeć ciało, odczekać 60 sekund i spłukać.